top of page

Hizmetler

Öğrenenler alanının en uzmanı olan disiplinler üstü (transdisciplinary), öğrenen, öğreten ve üreten insanlardan oluşması ve fikir ve çözümleri birlikte üretebilmesi sayesinde; imkansız sanılan en zor projeleri bile gerçekleştirebilme potansiyeline sahiptir. Eğitim sistemi gibi insanı değiştiren kavramlar yerine, öğrenme sistemini geliştirerek anlaşılması en zor kaynakları bile herkesin anlayabileceği basitliğe indirger.

Yalınlaşma dönemi kapsamında verilen hizmetlerin çoğunu askıya alsak da, canlılığa faydalı, bizi geliştiren ve emeğimizin ödenebildiği projeler olduğunda verebileceğimiz tüm hizmetleri bu sayfada bulabilirsiniz:

ogrenenler-youtube-videolari.jpg

01

Öğrenenler Youtube Kanalı

Sistemimizin ÜCRETSİZ, herkese açık, genellikle öğrenmeyi öğrenme temalı, seminer tadında videoları Youtube Kanalımızda paylaşılır. Para kazandıran beceriler, Girişimcilik ve Wix ile Site Yapımı üzerine oynatma listeleri bulunmaktadır. Abone olmayı, bildirimleri açmayı, videoları beğenip, videolara yorum bırakmayı unutmayın. Ayrıca KATIL butonu ile de bize destek olabilirsiniz.

02

Webinar

Kariyer hayatınızın ikinci baharını yaşayabilmeniz için Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisine göre bir sistem kurguladık. Para kazandıran fikirleri verip, nasıl iş fikri tasarlayabileceğinizi anlattıktan sonra, bu fikri iş modeline dönüştürebilmeniz için girişimcilik kavramlarını anlatıyor ve dijital dünyada para kazandıran bir vitrininiz olsun diye size nasıl site yapacağınızı öğretiyoruz.

Image by Chris Montgomery
Image by nikko macaspac

03

Danışmanlık

Aklınıza bir fikir geldiğinde, mentörlük gerektiğinde, Wix ile ilgili bir ihtiyacınız olduğunda bizden danışmanlık alabilirsiniz. Dışarıdan bir göz sizi kaybolacak zamandan, beklenmedik hatalardan ve bazen uçurum ucundan döndürür.

04

Eğitim

Her alanın uzmanı öğrenenlerimiz ile birlikte öğrenilmesi en zor kavramları herkesin anlayabileceği basitliğe indirgiyoruz. Bu müfredatlarımızı öğreterek öğrenme ile geliştiriyoruz. Gerek okullarda, gerek şirketlerde, gerek bireysel, gerek toplu eğitimlerinizde aklınıza gelen ilk topluluk adı üstünde Öğrenenler olmalı. Bizim hobimiz; öğrenmek. Öğrenmeyi öğrenme kavramı topluluğumuzun en temel dinamiğidir.

16939224_1338934882819836_1944149644519185835_n.jpg
ogrenenler-ice-breaking-team-building-energizer-takim-kurma.jpg

05

Organizasyon

Buz kırma (ice breaking), takım kurma (team building) ve enerji veren (energizer) gibi etkinlikleri iç mekan (indoor) 300 oyun ve dış mekan (outdoor) 300 oyun olarak organize edebiliyoruz.

Oyunlaştırma Tabanlı platformuz, her şeyi oyunlaştırabiliyoruz. Türkiye'nin en büyük kaçış oyunu; Adalardan Kaçış Oyunumuza 3 bin kayıt aldık. Ayrıca onbinlerce öğrencinin, üniversite kampüsünü hızlıca tanıyabilmesi için Hazine Avı gibi oyunlar da düzenleyebiliyoruz.

06

Üretim

Yapılması imkansız sanılan en zor projeleri bile birkaç saatte, günde, haftada yapabilen, "her şeyden bir şey yapan" anlamına gelen maker insanları barındıran bir komüniteyiz. Maker Hareketini destekliyoruz ve segmentlerine paralel ilerliyoruz. Kurucumuz Selçuk Keser de bir Maker ve MakerToplulugu.com'un kurucuları arasında yer alıyor. Maker 101 isimli dersimizi Özyeğin Üniversitesi EndTas Bölümünde Prototipleme dersi adı altında vererek Türkiye'nin ilk akademik içeriğini de oluşturmuş oldu. 

tolgahan-cogulu-otomatik-mikrotonal-gitar-automatic-microtonal-guitar.gif
pp.jpg

07

Wix ile Site Yapımı

Öğrenenler bir Wix Partneridir. Wix kullanırken "bir uzman tutun" bölümünde yer alan Marketplace'te (pazaryerinde) dünya çapında bir ajans olarak yer almaktadır. Wix'in müşteriler tarafından görülemeyen BETA özelliklerine de erişebilmektedir. Öğrenenler'e Wix Firmasından bir hesap yöneticisi atanmıştır ve gerekli bilgileri kaynağından öğrenir. Girişimlerin çoğu bir yazılımcı ortağa muhtaç olmaktan ve site ile uğraşmaktan girişime odaklanamayıp batıyordu. Biz de bu problemi çözebilmek için Wix'i tercih ettik.

bottom of page