top of page
Öğrenenler-Komünitesi_edited.png
Varlık 2_3x.png
öğren
öğret
Varlık 3_3x.png
üret
Varlık 4_3x.png
ogrenenler-dunbargif.gif
indir_edited.png

Mikro Beceri

Becerileri böl-parçala yöntemi ile mikro hale getiriyoruz.

İşlevselcilik

Önemli önceliğimiz becerinin işe yaraması, gerçekte uygulanabilmesi.

Disiplinler Üstü

Birden fazla disiplini tek bir amaç için bir araya getirebiliyoruz.

Öğreterek öğren

En iyi öğrenme yöntemlerinden biri öğreterek öğrenmedir.

Yap - Tasarla - Yap

Ne olursa olsun önce yapıyoruz. Sonra sürekli iyileştiriyoruz; olana kadar.

yolculugumuz

Sizi Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisine göre Maddi, Sosyal ve Manevi olarak geliştiriyoruz. Öncelikle en alt basamaktan bulunduğunuz basamağa kadar kendinizi fark etmenizi sağlıyoruz, sonra da ulaşabileceğiniz en üst noktaya ulaşmanızı sağlıyoruz. kendinigerceklestir.com sitemizdeki Money Maker Eğitimi ile 4 kişilik bir ailenin yoksulluk sınırındaki kadar para kazanmayı, korsanuniversite.com sitemizdeki Korsan Üniversite Eğitimi ile bir çalışanın alanı dışında sahip olması gereken 48 sosyal beceriyi öğretir. Maslow'un Maddi ve Sosyal Gereksinimlerini böylece tamamlayanlar; ogrenenler.com sitemizdeki Öğrenenler Disiplinler Üstü Komünitesine başvurabilirler. Kabul aldıklarında komünitemizin öğreterek öğrenme sistemi ile Kendilerini Gerçekleştirebilirler. 

Ne yapıyoruz?

Wix Partner Profile 5 yildiz.png

Öğrenenler 5 Yıldız Seviyesinde Wix Partneri

1997 yılından beri hobi olarak site yapan ve 2008 yılından beri de Wix kullanan kurucumuz Selçuk Keser, pandemi döneminde Youtube'a yüklediği "Nasıl Wix ile Site Yapılır?" videosuyla en üst sıralamaya çıktı. Pandemide fiziki bir mekan tutup yüzlerce kişiye hitap etmektense bir websitesi yapıp milyonlara ulaşma fikri insanların "sitemi sen yapar mısın?" taleplerini artırdı. Ve kendini gerçekleştiren her bireyin kişisel, freelance ya da bir şirket sitesine sahip olmasının gerekliliği Öğrenenler'i Wix Partneri olmaya itti. Wix'te olmayan özellikleri Velo diliyle kodlayabilen, yapay zeka chatbot bile yapabilen kurucumuz sizlere site yapmak için uzman bir ekip kurdu.

Wix
öğrenenler_şirketler.png

Şirketler için Öğrenenler

Eğitim kurumları için pek çok alanda eğitim müfredatı hazırlayıp eğitmenlik yapıyoruz. Ayrıca şirketler için kurum içi eğitimler, oyunlar hazırlıyoruz.

Öğrenenler Blog

Bizimle İletişime Geçin

Bilgi ve teklif almak, komüniteye katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Teşekkür ederiz! En kısa zamanda cevap vereceğiz.

Referanslarımız

Bugüne kadar pek çok şirket ve eğitim kurumu için dersler, atölyeler, workshoplar, oyunlar hazırladık.