200.gif

TEBRİKLER!

Bu sayfaya gelebildiysen;  "Yaratıcı Girişimcilik Öğren, Yaratıcı Girişimcilik 101" isimli videomuzdaki mors alfabesini öncelikli olarak çözmen gerekiyordu. - - - (o harfi), - . - - (y harfi), . . _ (u harfi), - . (n harfimors alfabelerini çözdükten sonra geriye sadece 3 tane şifreyi bulmak kalıyor.

3 şifre yine videonun başında, ortasında ve sonlarına doğru duruyordu (çok sonlarda olmasa da :) ). Zaten buraya gelip bu yazıyı okuyabiliyorsan bulabilmiş olman gerek (ya da kopya çekmiş veya bu oyunu da yapmadan atlamış :) )

3 haneli sayıyı adresin sonuna ekleyebilmek için; "1. Şifreyi", "2. Şifreyi" ve "3. Şifreyi" bulabilmiş olmamız gerekiyor.

Bu şifreleri birleştirince karşına; ogrenenler.com/oyun001 adresi çıkmış olmalı. Çünkü şu an bulunduğun sayfaya böyle ulaşılıyor.

Bu sayfada olmanın başka bir yöntemi de; bir arkadaşından yardım almaktır. Umarım böyle yapmamış ve kuralları çiğnememişsindir. Bu konu için bazı tuzaklarımız olacak çünkü ilerleyen aşamalarda. Sizi şimdiden uyarmış olalım :)

Bir sonraki oyun için "Estonya Dijital Vatandaşlık, e-Vatandaşlık 101" isimli videomuzu izleyin; 

 

27 Nisan 2020 | Saat: 22.00
İZLEMEK İÇİN TIKLA

Estonya Dijital Vatandaşlığı 101.jpg

+90 (506) 311 91 08    bilgi@ogrenenler.com

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah YouTube Simgesi