Korsan Üniversite

Korsan Üniversite projemiz üniversitelerin öğrencilere veremediği ama piyasada bilinmesi beklenen tecrübelerin bir bütünüdür.

Mühendislerin çoğu patron altı çalışmaya yönelik eğitim alırlar, girişimcilik konusunda zayıf kalırlar. Hayat siz mezun olana kadar pek çok defa değişiyor. İlk sene öğrendiği yazılım dili tedavülden kalkan çok insan var.

Öğretmenler için düşünecek olursak; eğitim fakültelerinde verilmeyen fakat günümüzde her öğretmenin sahip olması gereken yetkinlikler vardır. Okulların çoğu öğretmenleri seçerken okulda gördüklerinden daha fazlasına ihtiyaç duyuyorlar. Biz bu ihtiyaçlardan doğan talepleri karşılıksız bırakmadık ve her mesleğin güncellemelerini aktarıyoruz. 

Çok değil birkaç yıla kalmaz dünyadaki birçok meslek ya ortadan kalkacak ya da şekil değiştirecek. Ama sahip olduğunuz yetenek ve becerilerle siz yine para kazanmaya devam edebileceksiniz. Şirketlerin çoğu bir programlama dili bilmesi için bilgisayar mühendisi almak zorunda olmadığını biliyor ya da bir teknik resim çizimi için makine mühendisine ihtiyaç duymuyor. 

Bir birey olarak kendimizi geliştirmek zorundayız. Bu sebeple biz sizin için, sizin yanınızdayız!

Korsan Üniversitemizde sadece beş temel zorunlu ders vardır.

 

Herkesin dış dünyada sağlıklı, özgür ve hayatta kalabilmesi için 5 dersi temelinde tutar.


1. Dil 101 - Herkes okuma yazma öğrenmelidir.

2. Teyit 101 - Doğru bilgiyi süzebilmelidir.

3. İnsan 101 - Bedenini ve ruh sağlığını koruyabilmelidir.

4. Toplum 101 - İki ve daha fazla kişi ile yaşayabilmelidir.

5. Vatandaşlık 101 - Kanunlara uyup özgür kalabilmelidir.

Bunun dışındaki tüm öğretiler insanı, düşünme sistemini değiştirir. Biz insanları eğitmeyi kendimize görev edinmedik. Biz yalnızca yetenek ve becerilerinizi geliştirmeniz için varız.

Tüm yetenek ve becerilerinizi haritalıyoruz ve size yeni yetkinlikler kazandırarak kendinizi keşfetmenize, kendi fütüristik mesleğinizi tasarlamanıza olanak sağlıyoruz.

Selçuk Keser

KURUCU

+90 (506) 311 91 08    bilgi@ogrenenler.com

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah YouTube Simgesi