top of page
Image-empty-state.png

0

Çevre Mühendisi

Edgewater, New Jersey 07020, Amerika Birleşik Devletleri

Sahip Olduğu Beceriler

Çevre Bilinci, Çevre Yönetimi, Yenilenebilir Enerji, Çevresel Etki, Enerji, Atık Su Arıtma, Çevreye Uyum, Çevre Danışmanlığı, Çevre Politikası, İyileştirme, Sürdürülebilirlik, Su, Çevre Mühendisi, Atık Yönetimi, Meslek Sağlığı, Su Arıtması, Enerji Verimliliği, Çevre Bilimi, Su Kalitesi, Tehlikeli Atık Yönetimi, Fortran, Goldsim, Matlab, SketchUp, İngilizce, Almanca, İsveççe

Biography | Biyografi

Bursa’da Lise eğitimini bitirdikten sonra 2010 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliğini kazandı ve bu bölümden mezun oldu.

2012 Haziran ayında Tunçeri Organizasyon’da ekip lideri olarak takım kurma aktivitelerinde ve her yaşa uygun parkurlarda takım koçluğu, atölye ve uluslarası etkinliklerde takım koordinatörlüğü, uluslararası kongre ve seminerlerde alan sorumlusu olarak yer aldı. 2013 Nisan ayında Burger House’ta 3 ay çalıştıktan sonra, İTÜ Çevre Laboratuvar’ında Laboratuvar stajında yer aldı, 2014 Haziran ayından itibaren 4 aylık stajını Ambarlı İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’nde gerçekleştirdi, 2015 Haziran ayından Ocak 2016’ya kadar 8 aylık süreçte Kanyon Alışveriş Merkezi’nde bulunan İroni Tasarım Aydınlatma ve Ev Dekorasyonu mağazasında müşterilere yönelik danışmanlık ve satış görevini yürüttü, 2016 Ekim Ayında Batik Pazarlama’da 4 ay çalıştı. Ocak 2017’de Amerika’ya turist vizesiyle gelip öğrenci vizesi alabilmek için dil okuluna başladı, aynı zamanda masa altından farklı alanlarda çalıştı. Eli hem tamirata, hem el işlerine, hem de yemek yapmaya yatkın.

Çalıştığı bazı alanlar;
Tasarım aydınlatma satış sorumlusu
Markette kasiyerlik
Garsonluk
High-end ayakkabı, çanta bakım ve tamiri
Lojistik Dispatcher (tırlar için)
Altın, pırlanta aksesuar ve takı satışı
Amazon warehouse (packer, inducter, rebinner, problem solver)

“Elimden her iş gelir” kalıbının ete kemiğe bürünmüş hali olan Nagehan hem çok iyi bir İngilizceye hem de bateri (davul), gitar, çizim yapma gibi hobilere sahip. Aynı zamanda Su tesisatı, elektrik, kapı montajı ve benzeri işlerde elinden gelir.

Videography

bottom of page