top of page
Image-empty-state.png

0

Stratejist, Sertifikalı Yönetim Danışmanı (CMC), İş Modeli, Platform ve Ekosistem Tasarımcısı, TEDx Konuşmacısı, Eğitmen

Sahip Olduğu Beceriler

Strateji, İş Stratejisi, İş Planlaması, Stratejik Planlama, iş Geliştirme, Yeni İş Geliştirme, Yönetim Danışmanlığı, Proje Planlaması, Rekabet Analizi, Analiz, Değişim Yönetimi, Stratejik Danışmanlık, Birleşme ve Devralma, Pazarlama, Uluslararası İş, Entegre Pazarlama, Planlama, Finansman, Pazar Araştırması, Kurumsal Finansman, Birleşmeler, Finansal Modelleme, Bütçeler, Liderlik, Eğitim, Yönetim, Stratejik Düşünce, Üst Yönetim, Müzakere, Organizasyonel Gelişim, İnovasyon Yönetimi, İş Modeli Geliştirme, Büyüme Stratejileri, Strateji Haritalama, Strateji Yürütme, İş Modeli, Strateji Formülasyonu, Stratejik Vizyoner, Yalın Başlangıç, Senaryo Planlama, Strateji Uygulama, PEST Analizi, İş Modeli İnovasyonu, Kontrol

Biography | Biyografi

Ismail Haznedar, Stratejist, TEDx Konuşmacısı, Akredite KOBİ Danışmanı, Sertifikalı Yönetim Danışmanı (CMC) ve Stratejik Planlama Topluluğu (SPS) üyesidir. Halen, bir yönetim danışmanlığı şirketi olan Stratejik İşler'in Genel Müdürü ve yeni girişimleri başlatma yolculuklarında yeni başlayanları güçlendirmeyi taahhüt eden eylem odaklı destekçiler, yatırımcılar ve ortaklardan oluşan GAIN Global'in kurucusudur.

1976 yılında Kalkandelen, Kuzey Makedonya'da doğan İsmail Haznedar, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) mezunu, 2000 yılında İşletme Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur. 2005 yılında Marmara Üniversitesi'nde Pazarlama Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Türkçe ve İngilizce.

İsmail Haznedar, küresel aktif vatandaşlar ağına liderlik eden Junior Chamber International'ın (JCI) Eski Başkanıdır. Haznedar, 100. Yılında lider küresel organizasyon olan JCI'nin 2015 Başkanı seçildi ve 2016 JCI Senato Başkanı olarak görev yaptı. Ömür boyu üye olmaktan onur duymaktadır ve Senatör, Vakıf Üyesi ve Sertifikalı Ulusal Eğitmen (CNT).

Videography

bottom of page