top of page
Image-empty-state.png

0

Yönetici Ortak @ İmza İnternet Teknolojileri

Sahip Olduğu Beceriler

SEO, Girişimcilik, Web Geliştirme, İçerik Pazarlama, Analiz, Web Proje Yönetimi, İçerik Yönetimi, e-Ticaret, Mobil Uygulamalar, Kullanıcı Deneyimi, Programlama, Kullanıcı Arayüzü, İçerik Stratejisi, Çevrimiçi Oyun, Oyun Geliştirme, Mobil Oyunlar, İçerik Geliştirme, Entegrasyon, Oyun Tasarımı, PHP, MySQL, HTML, JavaScript, jQuery, XML, Web 2.0, Google Reklamları, XHTML, HTML 5, JSON, C, Adobe Photoshop, Wordpress, Problem Çözme, İnternet Girişimcisi, Facebook API, Web İçerik Yönetimi, Sosyal Oyunlar, Video Oyunları, Oyun Programlama, Sosyal Oyun Tasarımı

Biography | Biyografi

İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2006 yılında mezun oldu.

2005 - 2010 yılları arasında dogrutercih.com projesinde CTO görevindeydi. 2010 - 2012 yılları arasında 2 yıl Tercih Eğitim A.Ş.'de Partner olarak yer aldı. Beraberinde Yerbul Turizm Servisleri A.Ş.'de Teknik Partner idi. 2005'ten 2020 yılına kadar Ejder Bilişim Ltd. Şti.'de Partner olarak devam ederken, 2016 yılında İstanbul Kültür Üniversitesinde 2 yıl, 2015 yılında 3 yıl Marmara Üniversitesinde Misafir Öğretim Üyesi olarak eğitim verdi. 2011'den beri (bünyesinde indir.com ve aramamotoru.com'u barındıran bir internet şirketi olan) İmza İnternet Teknolojileri'nde Yönetici Ortak olarak yer almaktadır.

Çok çeşitli iş uygulamalarında Uygulama Geliştirici, Veritabanı Yöneticisi ve Proje Yöneticisi. Özellikle istemci / sunucu ve Mysql Server kullanarak ilişkisel veritabanı tasarımıyla ilgilenmekte. Her zaman geçiş projeleriyle ve DB (veri tabanı) üreticileriyle yakın etkileşimle ilgilenir.

Uzmanlık : SEO, Php Programlama

Videography

bottom of page