top of page
Image-empty-state.png

0

XXY Agency'nin kurucusu

Sahip Olduğu Beceriler

Sosyal Medya, Pazarlama Yönetimi, Konuşmacı, Liderlik, Proje Yönetimi, Proje Planlaması, Pazarlama, Stratejik Planlama, Ürün Yönetimi, Halkla İlişkiler, Blog Yazarlığı, Web Tasarım, Mühendis, Çevrimiçi Pazarlama, Çevrimiçi Reklamcılık, SEO, Takım Çalışması, Antrenörlük, Duygusal Zeka, Liderlik Gelişimi, Takım Yönetimi, Takım Liderliği, Problem Çözme, Eğitim, Kişisel Gelişim, Zaman Yönetimi, Sunum, Yaratıcı Yön, Sunum Koçluğu, Sosyal Ağ, Kişisel Markalaşma, Almanca, İtalyanca, İngilizce

Biography | Biyografi

2008 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği Fakültesinde Mekanik Teori ve Kontrol üzerine yüksek lisans yaptı Boğaziçi Üniversitesi'nde 2013 yılında Sistem Mühendisliği üzerine Sistemler ve Kontrol Mühendisliği Anabilim Dalında yüksek lisansa dahil oldu. Son olarak Marmara Üniversitesi'nde Sinematografi ve Film/Video Prodüksiyonu alanında yüksek öğrenimini tamamladı.

2008 yılında üniversitede mühendislik fakültesinde öğrenciyken Mercedes Benz Türk A.Ş.'de staj yaptı. 2010 yılında SCO Digital'de ürünlerin pazarlama stratejilerinden ve müşteri ilişkilerini yönetmekten sorumlu olduğu Pazarlama Stratejistliğini üstlendi, EF Education First'te kısa bir süreliğine Eğitim Danışmanlığı yapmasının ardından Lionbridge üzerinden Google SEO yani arama motoru optimizasyonu gerçekleştirdi, Ocak 2014'ten Kasım 2014'e kadar SCOGroup'ta yönetmenlik ve koçluk yaptı. Kyani'de Satış Ekibi Lideri olarak 800 kişilik bir ekibe liderliğinin ardından BEST (Board European Students technology) bünyesinde soft skills denilen kolay edinilebilir beceriler eğitmenliği yaptı, 2014 Kasım ayından beri de kurmuş olduğu XXY Ajansının başındadır.

Film Yapımcısı, Senarist, Makine Mühendisi. İş odaklı, iyi iletişim becerisine sahip, sosyal beceriler eğitmeni. Kendisini sürekli geliştirmeye adayan bir kişi.

Videography

bottom of page