top of page
Image-empty-state.png

0

Partner at Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon & MAYE Training and Consultancy

Sahip Olduğu Beceriler

İşletme Yönetimi, Yönetici, Organizasyon, iş Geliştirme, Hesap Yönetimi, Yeni İş Geliştirme, Müşteri Memnuniyeti, Satış Yönetimi, Proje Planlaması, Eğlence, İş Stratejisi, Reklamlar, Stratejik Planlama, Ürün Geliştirme, Pazarlama Yönetimi, Rekabet Analizi, Satış, Pazarlama, Strateji, Proje Yönetimi, Takım Yönetimi, İş Planlaması, Kurumsal Video, Video Yapım, Video Kurgu, Senaryo Yazımı, Kurumsal Sunum, Kurumsal Satış, Etkinlik Tasarımı, Etkinlik Yönetimi

Biography | Biyografi

Ebru Auf 1968 yılında İskenderun'da doğdu. 1986 yılında TED Ankara Koleji'nden , 1990 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite eğitimi sonrasında, NCR'da çeşitli satış ve satış yöneticiliği pozisyonlarında çalıştıktan sonra, 2009 yılının başında, kariyerini eğitim ve danışmanlık konusunda sürdürme kararı aldı. Kısa bir süre sonra çok ilgi duyduğu prodüksiyon işini de uzmanlık alanlarına ekledi. Başarısızlık Hikayelerinin paylaşıldığı, Fuckup Nights Ankara etkinlikleri gerçekleştirdi. Kurumsal eğitim videoları prodüksiyonunda uzmanlaşan Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon Şirketi’nin ortağı.

Denemeye, öğrenmeye, üretmeye tutkun. Kalp ve beyin ilişkisi her zaman ilgisini çekti. Şimdilerde Heartmath Institute mentoru olma sürecinde.

Videography

bottom of page