top of page
Image-empty-state.png

0

Spor Eğitmeni

Sahip Olduğu Beceriler

Spor, Fitness, Pilates, Kardiyo, Eğitmenlik, Takım Kurma, Spor Yönetimi, Fitness Eğitimi, Sosyal Hizmetler, Egzersiz Reçetesi, Spora Yönelik Beslenme, Etkinlik Yönetimi, Diyet Takviyeleri, Egzersiz Fizyolojisi, Güç Artırıcı Antrenman, İnsan Yönetimi, İletişim, İnsan Gelişimi, Spor Koçluğu, Koçluk, Beslenme Danışmanlığı, Beden Eğitimi, Fitness Talimatı, Açık Hava Eğitimi, Spor İyileştirme, SPor Salonu, Spor Yazarlığı, Profesyonel Sporlar, Spor Yapma

Biography | Biyografi

7 yaşında başladığı spor yaşamına yaklaşık 12 yıldır farklı projelerde eğitmen olarak devam ediyor. Son 4 yılını plaza yaşamı ve bu yaşamın bedene etkileri üzerindeki olumsuz bileşenleri incelemeye ayırdı. Ardından Denizbank ve Sinpaş holding başta olmak üzere farklı birçok kuruma etkinlikler düzenledi. Amacı beyin-beden koordinasyonunu dengede tutulabileceği basit egzersizleri insanlara sunmak. Ve yine durağan yaşama adapte olan kişileri monotonluklarından çıkarmak. Bu konudaki katalizör görevini danışanlarına sunuyor.

Haliç Üniversitesi Spor Yöneticliği bölümünden mezun olduktan sonra, yine Haliç ÜniversitesindeSpor Performanslarının Üzerindeki Plasebo Etkisi üzerine tez çalışması yaptığı Beden Eğitimi ve Spor Bölümünde yüksek lisansına devam etmektedir. Ayrıca hobi olarak Sosyoloji lisans eğitimine AÖF üzerinden devam etmekte.

2011 yılında Türkiyenin ilk fonksiyonel egzersiz stüdyosu olan ProNail & JojoMay Kaybedenler Kulübünden Kişisel Antrenör (Personal Trainer) olarak çalıştı. 2012 - 2014 yılları arası Avantgarde Otel'de Spor Koçu olarak çalıştı, 2015'te Jatomi Fitness Group'ta Kişisel Antrenörlük yaptı, Burn adn Joy'da Kurucu Partner rolü üstlendi, 2016 - 2019 yılları arasında Denizbank'ta Spor Direktörlüğü yaptı, 2016 Nisan ayından şu ana kadar Sinpaş'ta Kişisel Antrenör olarak hizmet vermesinin yanı sıra Mart 2018'den beri Arkheon'da Spor Koçluğuna devam etmekte. Şu an aktif olarak Avantgarde ve Mecure Otel'de Fitness ve Pilates direktörlüğü yapıyor.

Videography

bottom of page