Bootcamp | Eğitim Kampı

Çok değil birkaç yıl sonra dünyada neredeyse bütün meslekler ya bitecek ya da şekil değiştirecek. İnsanlar kendi mesleklerini kendileri yaratacak.

Kendini keşfetme ile başlayan bu serüvende "girişimcilik" önemsenmesi gereken bir konu. Herkesin girişimci olmasına gerek yok fakat herkesin girişimciliği öğrenmesi gerektiğine inanıyoruz.

İsminiz marka, yüzünüz logo, arkadaş kitlesi müşterileriniz, kazancınız da manevi olabilir. Bir işte çalışıyorsanız yine "emeğinizi" çalıştığınız şirkete bir "ürün" ya da "hizmet" olarak sunmanız gerekiyor. 

Pandemi süreci bize gösterdi ki; üretmeyen, yetenek ve becerileri olmayan, girişimcilik kavramını bilmeyen insanların aldıkları maaşlar garanti değil. Ama krizi fırsata çevirebilmek için bazı asgari becerilere sahip olmanız gerekir.

Bootcamp | Eğitim Kampı ile öğrencilere kendilerini keşfetmelerini, problemleri görebilmelerini ve çözebilmelerini, bir prototipi hayata geçirebilmek için asgari "Maker" becerilerini; malzeme seçimi, imalat yöntemi seçimi, tasarımı, yazılımı, donanımı, fotoğraf çekmeyi, video oluşturmayı, site kurmayı, neyi nereden uygun fiyatlara satın alabileceğini, girişimciliği, başlangıç sermayesi bulmayı öğreteceğiz.

Müfredat çok yakında buradan duyurulacak.

Eğitim zamanı ve fiyatlandırma belirlenecek.

Burs için görüşme tarihi belirlenecek.

Lütfen takipte kalın.

Detaylı bilgi için; bilgi@ogrenenler.com

Selçuk Keser

KURUCU

+90 (506) 311 91 08    bilgi@ogrenenler.com

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah YouTube Simgesi