top of page

Bireysel Öğrenenler

Kendini Gerçekleştir
projemiz ile kendisini fark edenlere, keşfetme, öğrenme, tanıma, yönetme, geliştirme ve gerçekleştirme süreçlerinde yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Öğrenenler

Korsan Üniversite 
projemiz ile bir çalışanın sahip olması gereken tüm becerileri kazandırıyor, kuruma özel fakülteler halinde müfredat sağlıyoruz.

Eğlenerek Öğrenenler

Eğlenenler 
projemiz ile eğitim, etkinlik ve organizasyonlarınızı eğlenceli hale getiriyoruz; buz kırma, takım kurma, enerji veren aktiviteler, iç mekan, dış mekan oyun ve oyunlaştırmaları ile.

Öğrenenler-Komünitesi_edited.png

Bireylerin kendilerini, kurumların çalışanlarını eğlenerek geliştirebildikleri komüniteye hoş geldiniz.

Sizi ve çevrenizi en üst sürümünüze yükseltecek eğitim, uygulamalar ve meydan okumalar sağlar.

Çalışanın kendisini, yaptığı işi, ekip olabilmesini ve aidiyet duygusunu geliştiren kurumsal desteği sağlar.

Eğitim, etkinlik ve organizasyonları oyun metrikleri ve oyunlaştırmalarla eğlenceli hale getirir.

Öğrenenler Komünitesi
ogrenenler-150.png
0.gif

İlkel kabilelerde "avcı"; günümüzde "para kazanan", "toplayıcı"; "manav reyonundan alışveriş yapan" diyebiliriz. Aynı olanı muhafaza etmek günümüzde geri kalmak anlamına geliyor artık. On milyonlarca insanı yönetebilmek zor olduğu için herkesin aynı olması bekleniyor ve bu maalesef eğitimde tek tip insan yetiştirmeye ve farklı insanların toplumdan dışlanmasına, beyin göçlerine bile neden oluyor.

Biz Öğrenenler olarak kendini gerçekleştirmiş, erdemli, farklı insanların bir arada yüksek verimle yaşayabileceği, çalışabileceği disiplinler üstü bir sistem kurduk. Kendisinin ailesinden, çevresinden farklı olduğu düşünen, bulunduğu ortamda en zeki olan, kendisini gerçekleştirmek isteyen insanlara kendilerini keşfetme, öğrenme, tanıma, yönetme, geliştirme ve gerçekleştirme imkanı sunuyoruz.

Maddi gereksinimlerini ve sosyal gereksinimlerini karşılayabilmesi için kendinigerceklestir.com 'daki temel gereklilikleri sağlayanlar ile birebir görüşmeler sonrası Öğrenen Sözleşmesi imzalayıp topluluğumuza dahil ediyoruz. Yüz yüze görüşülebilen bu aşamada artık bireysel değil topluluk ile birlikte kendini geliştirme süreci başlıyor ve bir alanda ilk akla gelenler üç girişimimizi yönetenlerden oluşan ekibimize katılabiliyor.

Birlikte öğreniyoruz, öğretiyoruz, üretiyoruz, eğleniyoruz, kazanıyoruz. Tüm Öğrenenler'i aramızda görmek istiyoruz.

bottom of page